Pelinohjaajat


PiPSin pelinohjaajakoulutuksen käyneet pelinohjaajat

Niilo Hannula 0449777251

Hautalahti Elmo 0442424267

Nicky Hellsberg 045 1527262, nicky.hellsberg@gmail.com

Tatu Isotalo 0442525262

Linnea Kankainen 0405158133

Rasmus Kantoluoto 0456988375

Aku Karjalainen 0405009811

Lauri Kilpeläinen 0440386544

Emil Kinnunen 0458708048

Luka Knaapi 0449888172

Lilja Korkeaniemi 0400184984 (yhteydenotto viestillä)

Veeti Laurila 0456696554

Jessica Leino 0442304417

Eemeli Lempiäinen 0503023989 (äiti Katri Lempiäisen puhelinnumero)

Rama Mimosa 0406798331

Taavi Nurminen 0503318645

Aatu Maanpää 0400723439

Elias Peltomaa 0449739979

Sirkiä Elmo 0407242532

Nella Toivonen 0442373346

Tuukka Vataa 0407294282 (isä Tuomas Vataan puhelinnumero)

Eveliina Väihkönen 0407502991

Arttu Ylikoski 0451896705

Hilda Ylikoski 0442375885

 

Päivitetty 9.6.2022