Seuran johtokunta ja toimihenkilöt

 

Seuran johtokunta:

Puheenjohtaja
Mirva Knaapi
040 509 0384
mirvaknaapi@gmail.com

Varapuheenjohtaja
Tomi Savolainen
040 087 4675
tomppa.pips04@gmail.com

Sihteeri
Katja Salonen
040 572 3575
salonenkat@gmail.com

Johtokunnan jäsen
Heidi Boman
040 764 0743
heidi.i.boman@gmail.com

Johtokunnan jäsen
Riitta Suma

040 5521546

riitta.suma@gmail.com

Johtokunnan jäsen

Jari Huhtala
040 5785502
jari.huhtala@airistonrakennus.fi

Johtokunnan jäsen
Kimmo Lehtonen
040 082 2062
kimmo.lehtonen@ajak.net

Johtokunnan jäsen
Samuli Kulmala

Johtokunnan jäsen
Vesa Perälä
040 586 0863

vesa@perala.net

Johtokunnan jäsen
Jari Villanen
044 538 8114
jari.villanen@gmail.com

Kunniapuheenjohtaja (nro 2)

Viljo ”Vili” Mäki
040 092 1004

Seuran osoite
Piikkiön Palloseura
PL 1
21501 Piikkiö

Seuran laskutusosoite
Piikkiön Palloseura
Mäenpolku 1
21500 Piikkiö

 

Valmennuspäällikkö
Atte Mäki
045 119 1223

atte.maki97@gmail.com

 

Toiminnanohjaaja

Jäsen- ja toimihenkilöasiat, laskutus ja myClub
Heli Paakki
045 6735602

heli.paakki@gmail.com

 

Tyttöfutis vastaava

Pasi Tölkkö
050 323 7439

pasi.tolkko@turunlvipiste.com

 

Lisenssiasiat
Pirkko Mäki
040 092 1008
pimaki@elisanet.fi

 

MyClubtuki joukkueille
Heli Paakki
045 6735602

heli.paakki@gmail.com

 

Kotisivut
Jani Engström
050 5585512
jani.engstrom@hotmail.com

Seuran osoite
Piikkiön Palloseura
PL 1
21501 Piikkiö

Seuran laskutusosoite
Piikkiön Palloseura
Mäenpolku 1
21500 Piikkiö

 

Joukkueet voivat lähettää sivuille päivitettävää tietoa osoitteeseen:

jani.engstrom (a) hotmail.com