Johto ja toimihenkilöt

Yhteystiedot

Seuran johtokunta:

Puheenjohtaja / Johtokunnan jäsen / FC-Kaarina yhteyshenkilö / SWU
Jari Villanen
044 5388114
jari.villanen@gmail.com

Varapuheenjohtaja / Johtokunnan jäsen / FC-Kaarina yhteyshenkilö / Toimintakertomukset
Mirva Knaapi
040 5090384
mirvaknaapi@gmail.com

Johtokunnan jäsen / Sihteeri/ Päiväkotifutis / JoJo-asiat / Neljännesvuosiraportit
Salonen Katja
040 5723575
salonenkat@gmail.com

Johtokunnan jäsen / Leiri / Valmennus (juniorit) / Jalkapalloleikkikoulu / Sali- ja kenttävuorot / SWU
Tomi Savolainen
0400 874675
tomppa.pips04@gmail.com

Johtokunnan jäsen / Miesten Edustusjoukkue / Valmennus (aikuiset)
Lauri Korhonen
040 7457921
lauri.ta.korhonen@gmail.com

Johtokunnan jäsen / Miesten Edustusjoukkue / Jalkapallokoulu / Laitamainokset / Sponsorit
Kimmo Lehtonen
0400 822062
kimmo.lehtonen@ajak.net

Johtokunnan jäsen / Tiedottaminen / JoJo-asiat
Carita Engström
050 3819008
carita.engstrom@hotmail.com

Johtokunnan jäsen / Tapahtumat / Piikkiö päivä
Sami Elmeranta
050 4440869
pubivaan@gmail.com

Johtokunnan jäsen / Jalkapalloleikkikoulu
Toni Laaksonen
044 345 8664
toni.laaksonen@kotiposti.net

 

Muut toimihenkilöt:

Sali- ja kenttävuorot
Ville Simell
050 3434282
ville.p07@gmail.com

Junioripäällikkö
Atte Mäki
045 1191223
atte.maki97@gmail.com

Tyttöfutis vastaava
Pasi Tölkkö
050 3237439
pasi.tolkko@turunlvipiste.com

Valmennus (aikuiset)
Lassi Vuorinen
050 5142624
lassi.i.vuorinen@gmail.com

Varusteet / Jalkapallokoulu / Graafinen materiaali
Mika Wahlsten
0400 112301
mika.wahlsten@lvi-union.fi

Rahastonhoitaja, jäsen- ja lisenssiasiat
Pirkko Mäki
0400 921008
pimaki@elisanet.fi

Kunniapuheenjohtaja (nro 2)
Viljo ”Vili” Mäki
0400 921004

Seuran osoite
Piikkiön Palloseura
PL 1
21501 Piikkiö

Seuran laskutusosoite

Piikkiön Palloseura
Mäenpolku 1
21500 Piikkiö

Kotisivut

Jani Engström
050 5585512
hephepsolutions@gmail.com

Mika Wahlsten
0400 112301
mika.wahlsten@lvi-union.fi

Tekniikkamurheita? Ei onnistu?

Joukkueet voivat lähettää sivuille päivitettävää tietoa osoitteeseen: pipsweb@pips.fi
HUOM: Ethän liitä sähköpostiin muita vastaanottajia eikä liitteitä.