Johto ja toimihenkilöt

Yhteystiedot

Seuran johtokunta:

Puheenjohtaja / Johtokunnan jäsen / FC-Kaarina yhteyshenkilö / SWU / Toimintakertomukset
Mirva Knaapi
040 509 0384
mirvaknaapi@gmail.com

Johtokunnan jäsen / Sihteeri/ Päiväkotifutis / JoJo-asiat / Neljännesvuosiraportit
Salonen Katja
040 572 3575
salonenkat@gmail.com

Johtokunnan jäsen
Jari Villanen
044 538 8114
jari.villanen@gmail.com

Johtokunnan jäsen / Leiri / Jalkapalloleikkikoulu / Sali- ja kenttävuorot / SWU
Tomi Savolainen
040 087 4675
tomppa.pips04@gmail.com

Johtokunnan jäsen / Laitamainokset / Sponsorit
Kimmo Lehtonen
040 082 2062
kimmo.lehtonen@ajak.net

Johtokunnan jäsen / Jalkapalloleikkikoulu
Toni Laaksonen
044 345 8664
toni.laaksonen@kotiposti.net

Johtokunnan jäsen
Heli Paakki
045 673 5602
heli.paakki@gmail.com

Johtokunnan jäsen
Joni Leppänen
040 649 2288
joni.leppanen@ramirent.fi

Johtokunnan jäsen
Tommy Holmberg
040 843 2039
holmbergt@hotmail.com

 

Muut toimihenkilöt:

MyClub Pääkäyttäjä
Lauri Korhonen
040 745 7921
lauri.ta.korhonen@gmail.com

Sali- ja kenttävuorot
Ville Simell
050 343 4282
ville.p07@gmail.com

Valmennuspäällikkö
Atte Mäki
045 119 1223
atte.maki97@gmail.com

Tyttöfutis vastaava
Pasi Tölkkö
050 323 7439
pasi.tolkko@turunlvipiste.com

Valmennus (aikuiset)
Atte Mäki
045 119 1223
atte.maki97@gmail.com

Perhefutis / Jäsen- ja lisenssiasiat
Riikka Airola
050 482 0701
riikka.airola@gmail.com

Varusteet / Jalkapallokoulu / Graafinen materiaali
Mika Wahlsten
040 011 2301
mika.wahlsten@lvi-union.fi

Tapahtumat / Piikkiö päivä
Sami Elmeranta
050 444 0869
pubivaan@gmail.com

Rahastonhoitaja, jäsen- ja lisenssiasiat
Pirkko Mäki
040 092 1008
pimaki@elisanet.fi

Kunniapuheenjohtaja (nro 2)
Viljo ”Vili” Mäki
040 092 1004

Seuran osoite
Piikkiön Palloseura
PL 1
21501 Piikkiö

Seuran laskutusosoite

Piikkiön Palloseura
Mäenpolku 1
21500 Piikkiö

Kotisivut

Jani Engström
050 5585512
jani.engstrom@hotmail.com

Mika Wahlsten
0400 112301
mika.wahlsten@lvi-union.fi

Tekniikkamurheita? Ei onnistu?

Joukkueet voivat lähettää sivuille päivitettävää tietoa osoitteeseen: pipsweb@pips.fi